A HŐSÖK Gyenesdiáson nyaralnak

Nemes gondolat született meg Gyenesdiáson az év elején.

A HŐSÖK Gyenesdiáson nyaralnak – a Gyenesdiási Turisztikai Egyesület akciója

Az elmúlt hónapok történései olyan kihívások elé állították mindannyiunk életét, melyek lelkileg, érzelmileg nagy terhet róttak ránk. Kétségbeesetten figyeltük, ahogy a különböző szektorok dolgozói fáradhatatlan kitartással, önfeláldozással dolgoznak azért, hogy az élet, ha nem is a megszokott medrében, de ahhoz hasonlóan folyhasson tovább. Mindannyiuknak köszönettel tartozunk. A legnagyobb áldozatot azonban az egészségügyben dolgozóktól követelt a járvány, hiszen odaadó munkájukat akár életük kockáztatásával végezték. Hálánk fogadják most ők! 🙂

Egyesületünk szállásadó és szolgáltató partnereivel való közös együttműködésben, illetve a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarával (MESZK) való hosszas egyeztetés és előkészítő munka eredményeképpen településünk idén nyáron vendégül lát olyan egészségügyi dolgozókat, akik a frontvonalban harcoltak, covid ellátásban vettek részt a nehéz időszakban.

Az egészségügyi szféra dolgozóinak támogatására tett felhívásunkra, a Gyenesdiási Turisztikai Egyesület szállásadó és szolgáltató tagjai közül többen éltek a felajánlás lehetőségével, ingyenes szállás biztosítása, vagy egyéb kedvezményes szolgáltatások formájában. A felajánlás célba juttatásában, a megfelelő személyek, családok megtalálásában a MESZK volt segítségünkre, szakmai rálátásával és országos hatáskörű kapcsolatrendszerével. Az egészségügyi dolgozók és családjaik az ország különböző részeiről érkeznek. Partnereinknek köszönhetően 11 szálláshelyen látunk vendégül összesen 54 főt 2021. június 19-26. között.

Érkezésük napján a vendégek fogadását sajtónyilvános eseménnyel kötjük össze, amely során átadásra kerül ajándékcsomagunk a különböző belépőkkel, utalványokkal. Az esemény remek alkalom arra, hogy vendégeinket méltón üdvözöljük, és egyben hírt adjunk a település újabb példás társadalmi felelősségvállalásáról.

Ezúton is köszönjük a MESZK együttműködését, partnereinknek pedig a felajánlásokat és nagylelkűségüket.

A “jutalmazottaknak” 🙂 élménydús balatoni nyaralást, jó pihenést és csodás gyenesdiási napokat kívánunk!

Gyenesdiási Turisztikai Egyesület
Gyenesdiás, Hunyadi utca 2.
Tel: 06 83 511 790
gyenesdias@tourinform.hu

Szállásfelajánlás:
Ágnes Apartman, Riedl Ferencné
Piroska Apartman, Szalókiné Farkas Piroska
Balaton Beach, Schindler Manfred
Oasis of Peace, Lugosi Zsolt
Judit Apartman, Kovács Pál
A Mi Házunk, dr Halász Gabriella
Folly Ház, Folly Pál
Benedek Ház, Benedekné Gelencsér Katalin
Lili Nyaralóház, Fodor Tibor
Dencs Apartman, Dencs Krisztián
Anci Apartman, Nacsa Gáborné

Támogatók, felajánlások:
Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata Ingyenes strandbelépés a Diási Játékstrandra és a Gyenesi Lidóstrandra
Gyenesdiási Turisztikai Egyesület Gyenescape kalandjáték
Bakonyerdő Zrt. Ingyenes belépés a Természet Háza Látogatóközpontba és Festetics Imre Állat- és Vadasparkba
Kajaksziget Vezetett vizitúra a Balatonon, két turnusban
Vaszi Beach Shop strandi ajándéktárgyak