Álláshirdetés

A Gyenesdiási Turisztikai Egyesület pályázatot hirdet irodavezetői állás betöltésére

Az Egyesület irodavezetőt keres a Gyenesdiási Tourinform irodába éves alkalmazotti munkaviszonyra.

Amit nyújtunk:
Érdekes, változatos szakmai feladatok, a turizmus valós vérkeringésében való aktív részvételi lehetőség.

Ennek megfelelően a feladatok:

  • a munkaszervezet munkájának koordinálása, irányítása és ellenőrzése, a turisztikai iroda operatív működtetése;
  • az egyesület titkári feladatainak ellátása;
  • kapcsolattartás helyi önkormányzattal, tagszolgáltatókkal,
  • potenciális új tagok felkutatása és meggyőzése, kétirányú információáramlás platformjainak megteremtése;
  • a költségvetés tervezésével párhuzamosan az Egyesület, így a település turisztikai munkatervének elkészítése, és annak megvalósításának koordinálása;
  • szakmai anyagok, beszámolók készítése;
  • együttműködés, partnerség szakmai szervezetekkel;
  • kapcsolattartás médiával;
  • pályázatok előkészítése és lebonyolítása, a fejlesztések lebonyolításának koordinációja;
  • idegenforgalmi statisztikák készítése, gyűjtése, rendszerezése.

Amit elvárunk:

  • nyitottság az új feladatokra,
  • jó kommunikációs-, együttműködési-, szervezési-  és problémamegoldó készség
  • számítástechnikai és online felületek ismerete
  • német (és angol) nyelvtudás előny
  • turizmusban szerzett, ill. vezetői tapasztalat előny

Önéletrajzokat, pályázatokat a gyenesdias@t-online.hu címre várjuk 2022. augusztus 15-ig.

További információ:
Tourinform Gyenesdiás
Kovács Judit
83/511-790